Aydınlı Mehmet Hoca İle Hayata Tutundular
Son yıllarda büyü yapma konusunda ciddi anlamada artış yaşanıyor. Yaşanan artışa bağlı olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden büyü mağduru kişi sayısında da ciddi artış var. Büyünün artmasıyla beraber dünyada bulunan az sayıda Havas alimine gözler çevrildi.

Türkiye’de bulunan tek Havas alimi olan ve uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan biri haline gelen Aydınlı Mehmet Hoca’ya ilginç vakalar gelmeye devam ediyor. Son olarak büyü mağduru olan ve herşeylerini kaybetme noktasında olan ailenin imdadına Aydınlı Mehmet Hoca yetişti.

İnternette buldular

Büyü yapıldığı tespit edilen aile, internette yaptıkları araştırma sonrası birkaç tane bu işlerle uğraşan uzman bulduklarını, aralarından Aydınlı Mehmet Hoca’yı güvenilir bulmaları nedeniyle kendisine ulaştığını belirtti.

Yakınları tarafından büyü yapıldığı öğrenen ailenin kabus dolu günleri 2012 yılının ortasında başlamış. İlk olarak evlerinde geçimsizlik yaşanmaya başladığı öğrenilen aile daha sonra sırasıyla önce işini kaybetti. Ardından sağlık sorunları yaşamaya başlayan aile bireyleri ayak yanması, uykusuzluk ve şiddetli baş ağrısı şikayetleri yaşamaya başladı.

Doktor doktor geziler, kutu kutu ilaç kullandılar

Yaşadıkları şikayetler nedeniyle doktorlara başvuran aile kullandıkları ilaçlara rağmen şikayetlerinde azalma belirtisi göremedi. 2013 yılından itibaren aile bireylerinden kimsenin çalışmadığı evde hergün huzursuzluk yaşayan ailenin, misafirliğe gittikleri evde büyüden bahsedilmesi üzerine hayatları değişti.

Aydınlı Mehmet Hoca’yı önerdiler

Aile dostlarının tavsiyesi üzerine Aydınlı Mehmet Hoca’yı araştıran aile bireyleri herhangi bir olumsuzluğa rastlamayınca iletişime geçti. Aydınlı Mehmet Hoca tarafından bakımları yapılan aileye büyü yapıldığı tanısı kondu.

Aile bireylerinin değerlerinde düşme olduğunu belirleyen Aydınlı Mehmet Hoca, yapılması gerekenleri iki ay boyunca aileyle takip etti.

Büyü bulundu ve bozuldu

Aydınlı Mehmet Hoca’nın yönlendirmesiyle ailenin kaldığı eski evlerine giden baba Fikret K., “Aydınlı Mehmet Hoca’nın bak dediği yere baktım ve boş evde bir poşet bulduk. Böyle bir kötü koku hayatım boyunca duymamıştım. Hocamızın dediklerini yaptık ve iki haftalık süreç sonrası hayatımız baştan aşağı yenilendi” dedi.

“Eski günlerimize döndük”

Konuyla ilgili İnternet Haber Ajansı’na konuşan baba Fikret K., “Aydınlı Mehmet Hoca sayesinde hayata yeniden döndük. Senelerdir yaşadığımız sorunlardan eser kalmadı. Biz büyüye inanan bir aile değildik ancak yaşadıklarımızın başka izahı yoktu” ifadelerini kullandı.

 
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*