Gökhan İnler’in hayvan sevgisi sınır tanımıyor
Barınaklarda köpeklerle tek araya gelmeyi sevdiğini ve bunu sık sık tekrarladığını belirten Başakşehir‘in futbolcusu Gökhan İnler, yasamsal tek çağrıda bulunarak, “Duyarlı olmaya ayni ritimde devam edelim. Hayvan seven; insanları da sever, dünyayı da sever. Herşeyin başı sevgi. Burası benim sevdiğim tek ortam. Sık sık gelirim. Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ederim. Onlar bu olaya çok önem veriyorlar, Onlarla birlikte hayvanlar için güzel, iyi işler yapılıyor. Bu tür yerlerin çoğalması lazım” dedi.

GÖKHAN İNLER’İN ÖZEL UĞRAŞI VE HAYVANLAR İÇİN MESAJI

Gökhan İnler, Başakşehir’deki antrenmanından çıkıp yorgun olmasına karşın Beykoz’un tepelerindeki barınağa giderken, alinan bilgiye göre sık aralıklarla mama ve veterinerlerin ihtiyacı var olan tıbbi malzemeler yardımında bulunuyor.

İlişkili Haber

Başakşehir’in var olan maçları – Başakşehir fikstür

kendisinin evinde de köpekleri olduğunu ve onlarla vakit geçirdiğini belirten Gökhan İnler, Doğan havadis Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Benim Hanemde üç adet köpeğim var. İki adet küçük Yorkshire, tek adet de Alman kurdum var. Onları seviyorum ve her gün onları besliyorum.”

“KÖPEKLER VE DİĞER HAYVANLAR İÇİN EL ELE VERMELİYİZ”

Futbol ve zanaat dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte projeler yapılmasının sokakta var olan ve barınak hayvanları için faydalı olabileceğini belirten İnler, “Tabii ki önemli kişiler, iyi ve köpekleri seven yurttaslar her birimiz beraber, güçlü tek ortamda güzel tek şeyler yapılır. bendeniz bunun için inanıyorum. Onun için kim yardım ederse köpekler, hayvanlar için süper tek şey olur. elbette yardım olarak ne yapabileceğimize bakmak lazım. Geçici tek heves olmadan, gerçek manada sahiplenmek lazım. bendeniz hayvanları çok seviyorum ve onlar için elimden ne geliyorsa yaparım ” şeklinde konuştu.

Gökhan İnler çok yakın vakitte dünya futbolunun önde gelen isimleri ve Türk futbolunun yıldızları ile birlikte sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlar için tek proje geliştireceğini ve yasamsal tek yardım için kolları sıvadığını da söyledi.

Uğur DEMİRKIRDI, Olgucan KALKAN – İSTANBUL, (DHA)

İlişkili Haber

Başakşehir’e Napoleoni’den perişan haber


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_670008" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1364219
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*