1,5 liraya çorba satan lokantaya ilgi büyük




.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

Sakarya’nın Adapazarı kazasinda 8 şubesi bulunan tek lokantaya ait var olan ve piyasa ortalamasının çok altında aş fiyatlarının bulunduğu resim yasamsal medya üzerinde hızla dağılarak gündem oldu. Listede çorbanın 1.5, pilavın 2, etli yemeğin 5 Lira olduğunu gören yasamsal medya kullanıcıları, paylaşımlarında da işletme ile alakalı övgü ile bahsettiler. yasamsal medya üzerinden kazandıkları beğeniden hoşnut olduklarını belirten restoran sahibi Sami Öztürk, kaliteden ödün vermediklerini ve Sakarya halkının alakası ile büyüdüklerini söyledi.

1,5 liraya çorba satan lokantaya alaka hatri sayilir büyüklükte VİDEO

“SAKARYA HALKI BİZİ TUTUYOR”

Yapılan hizmetin bütün ülkeye dağılmasını istediklerini belirten restoran sahibi Sami Öztürk, “Sakarya’da 8 adet şubemiz bulunmakta. Çorbanın tek buçuk Lira oluşu ile gündeme geldik. ücret listelerimiz günceldir hepsi doğrudur. aynı zamanda ani çok kalem ürüne tek hafta evvel zam uygulamak mecburiyetinde bulunduk. ama bundan ardindan ağırbaşlı manada ücret artışları olmazsa uzunca vakit zam düşünmüyoruz. Felsefemiz dükkan açalım tutturalım dahada ardindan derhal zam yapalım mantığında değiliz, bunu Sakarya halkı biliyor. Bu işletmeye 7 sene evvel 35 metrekarelik dükkanla başladık. dahada ardindan yoğun talepler üstüne 8 adet şube açtık toplamda. Sakarya halkı bizi tutuyor, onların sayesinde bu şekilde büyüdük. Kalitemizden netlikle ödün vermedik. Kullanmış olduğumuz ürünlerimiz netlikle Türkiye’nin bildiği ve kullandığı marka ürünler. Depolarımız ve mutfaklarımız halkımıza her daim hazır bulunmakta. Kaliteli malzemeler ile ahenk gösteren ücrete halkımıza senelerden beri hizmet etmekteyiz. Bu hizmetimizin ülkemiz çapına dağılmasını istiyoruzdedi.

1,5 liraya çorba satan lokantaya alaka büyük

“MUTFAK VE DEPOLARIMIZ HALKA AÇIK”

Şube mutfaklarının temizliğini istek eden herkesin denetleyebileceğini söyleyen Öztürk, “8 şubemizde toplamda 130 adet personelimiz çalışıyor. Sigortasız personel çalıştırmıyoruz. doğal olarak yasamsal medyada bu stil sualler ile karşılaşıyoruz. Bu fiyatlar ile kazanç kazanılamaz, netlikle perişan malzeme kullanılıyor gibisinden. Dediğimiz benzeri mutfak ve depolarımız halkımıza açık. İstedikleri vakit Türkiye’nin ve Sakarya’nın her tarafından gelip mutfak ve depolarımızı gezerek hangi malzemeleri kullandıklarımızı görebilirler” diye konuştu.

1,5 liraya çorba satan lokantaya alaka büyük

“YEMEK YİYENE ÇAY ÜCRETSİZ”

Müşteri sayısını artırarak fiyatlarını ucuzlatma hedefinde olduklarını laf eden Öztürk, “Buradan tek çorba 1.5 Lira manası çıkarılarak Yalnızca çorba satıp kazanç kazanıyoruz algısı oluşmamalı. Çorbanın yanında ek ürünler alan arkadaşlarımız da mevcut. ama tek çorba alanlar da mevcut. aynı zamanda müessesemizde aş yiyen arkadaşlarımız fiyatsız çay içebiliyorlar. Ayrı olarak sınırsız ekmek yiyebiliyorlar, ekmek ücretimiz yok. Bu şekilde toplamda sürümü yakalayarak, dükkanlarımıza giren sayılarımızı çoğaltarak, kaliteli hizmet verip kaliteli ürünler kullanıp, devletimize vergimizi vererek paramızı kazanıyoruz. Bu gelen aşırı zamlardan dolayı kar oranımızda minik manada tek düşüş illa ki yaşanacaktır. Bu minik düşüşü ani çok kalem ürünümüze zam yaparak zararlarımızı gideriyoruz. Bundan ardindan allahın izniyle ürünlere çok ağırbaşlı manada zam gelmezse uzunca yıllar biz tekrar çorbayı tek buçuk Lira ve ürünlerimize zam yapmadan bu şekilde hizmet vermeyi sürdürmeyi düşünüyoruz. Gelen zamlardan etkilenmemek amaciyla bu gelen zamlara bizim karşılık olarak alıcı sayımızı artırıp, maliyetleri dahada aşağıya indirebilirsek tertemiz zamlarda dahi gelmiş olsa biz ürünlerimize zam yapmadan tespit edecek tek vakit ayni ritimde devam edebiliriz” şeklinde konuştu.

1,5 liraya çorba satan lokantaya alaka büyük

“YEMEK İÇİN 30 KİLOMETRE yollar GELDİK”

Müşterilerden Tunay Özdemir ise yaptığı açıklamada, “Fiyatlar gayet ahenk gösteren ve fiyatlara göre yemekler gayet güzel. Biz bu yemekleri aş amaciyla 30 kilometre yollar geldik. Verdikleri hizmet çok güzel. İnsanlar en iyi şekilde karınlarını doyuruyorlar. hoşnut olmasak buraya gelmezdik. Çok tür aş burada, kendisinin hanemizde yer benzeri burada yemeğimizi yiyoruz” ifadelerini kullandı.

1,5 liraya çorba satan lokantaya alaka büyük

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } .catNw .nwItem h2 a{ width:98%!important; }




İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*