Odessa Kuaför
Odessa kuaför, 1996 yılından bu yana; bay ve bayan müşterileri için, dinamik ve genç ekibi ile birlikte Tarabya’da hizmet vermeyi sürdürüyor. Düzenli yapısıyla çoğu müşterinin tercih ettiği sarıyer bayan kuaförü, bir o kadar da hijyenik. 30 kişilik yenilikçi ekibi, modayı yakından takip ediyor. Yeni çıkan en kaliteli ürünler ile hizmet veren ekip; müşterilerinin isteklerine de karşılık veriyor. Hedefleri doğrultusunda başarıyla ilerleyen yetenekli çalışanları, modern fikirleri ile net bir yaklaşım sergiliyor.

 

Güler yüzlü bir iletişimi misyon edinmiş sarıyer bayan kuaförü, müşterileri ile bağlarını verdiği kaliteli hizmet ile güçlendiriyor. Haftanın her günü saat 08.00 ile 21.00 arasında hizmet veren kuaförün çalışma zamanı, yalnızca pazar günleri saat 20.00’da sona ermektedir.

 

Saç Hizmetleri

 

Odessa kuaför; uzman ve deneyimli ekibi ile hijyenik çalışma ortamında, müşterilerinin cüzdanına dost ücretler karşılığında, profesyonel işlemler uyguluyor. Pişmanlık yaşamama garantisi veren sarıyer bayan kuaförü işlemlerden memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor. Saçlara hiçbir zarar verilmeden, etkili ve kısa süren işlemler uygulanıyor. Kuaför; saç modelleme, boyama ve bakım işlemleri ile oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Saç hizmetlerinde; komple saç boya, dip boyası, baleyega, brushlight, röfle, ombre, saç kesim, saç bakımı, kerantin (düzleştirme), fön, maşa, gelin saçı ve topuz saç bulunuyor.

 

Makyaj Hizmetleri

 

Güzellik merkezi bölümünde bütün hizmetler profesyonel eller tarafından verilmektedir. Sezonun modasına uygun renkler ve kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Alanında yetkin kişilerce uygulanan özel bakım ve makyaj için detaylı bilgi, müşteri danışma hattından alınabilir. Makyaj bölümü hizmetlerinde; kaş alma, bıyık ip & sir ağda, kaş ve kirpik boyama, kirpik takma ve profesyonel makyaj işlemleri mevcuttur.

 

Kişisel Bakım Hizmetleri ve Özel Hizmetler

 

Odessa kuaför, kişisel bakım hizmetlerinde ağda, sir ağda, bölgesel & tüm ağda seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Uygulanması vakit alan bu işlemler, hijyenikliği ile güvenilir bir konumda olan güzellik merkezinde yaptırılarak; zamandan tasarruf etmek ve istenmeyen tüylerden kolayca kurtulmak mümkün. Sarıyer’de bulunan Odessa bay/bayan kuaförü müşterilerine özel hizmetler de sunuyor. Bu hizmetler; solarium ve medical el & ayak sağlığıdır.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*