AÖF final sınav tarihi: 2019 AÖF final sınavları ne zaman yapılacak?
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri vize imtihanlarına katıldılar sıra şimdi AÖF final sınavlarında. Peki AÖF final imtihanları ne vakit yapılacak? İşte 2019 AÖF final sınavı tarihi…

Dört oturumda gerçekleşen AÖF final imtihanlarına kısa tek vakit kaldı. Öğrenciler AÖF final sınavı hazırlıklarını ne vakte civarindan tamalayacaklarını öğrenmek amaciyla final imtihan tarihlerini heyecan ediyor. Haberimizden güncel AÖF imtihan tarihlerini öğrenebilirsiniz.

AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

AÖF güz döneminin nihayet sınavı var olan final imtihan tarihi belli oldu. Adaylar 13-14 ocakta tarihlerinde AÖF final sınavına katılacaklar. Bahar çagi vize imtihanları ise 13-14 Nisan’da, final imtihanları ise 25-26 Mayıs’ta yapılacak.

AÖF üç ders sınavı 20 Temmuz 2019’de gerçekleşecek.
aof-shutter

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

Fotoğraflı imtihan Giriş Belgesi

Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi olabilitesi çok pasaport, Türk vatandaşlığından müsaadeyle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, vatan dışında yapılan sınavlarda T.C. yurttaşları dış başka tek ülkenin yurttaşları amaciyla o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) imtihana giriş amaciyla olabilitesi çok kimlik dokümanı olarak onay edilmez.
Sınava giriş amaciyla İhtiyaç duyulan bu iki vesikadan biri dahi yoksun olsa öğrenci imtihana alınmaz.

Öğrenciler, Fotoğraflı imtihan Giriş dokümanını www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendisinin sayfalarından veyahut AÖF Bürolarından alabilirler.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*