Katil Koca, 20 Yıllık Eşini 6 Yaşındaki Oğlunun Yanında Uyurken Öldürmüş
Adana’da kendisinden boşanmak istek eden eşini öldürdüğü amaciyla tutuklanan kocanın eşini uyuduğu sırada, 6 yaşında olan çocuğunun yanında kafasına çekiçle vurup boğazına bıçak sokarak öldürdüğü alana çıktı.

alinan bilgiye göre, Yüreğir kazasi Serinevler Mahallesi’ndeki hanede 26 Aralık bugünü erken alana gelen olayda, iddiaya göre, iki bebek babası Harun Ç. (45), erken saat 08.30’da 20 senedir evli olduğu Sevda Ç.’yi (38) kendisinden boşanmak istediği amaciyla çekiç ve bıçakla öldürmüştü.

“KASTEN ÖLDÜRMEK” SUÇUNDAN TUTUKLANMIŞTI

zabita tarafından gözaltına alınan ve “kasten öldürmek” suçundan tutuklanan zanlının savcılıktaki verdiği ifadede eşini nasıl öldürdüğü alana çıktı.

“SUS YORGANI KAFANA ÇEK UYU”

Zanlının 20 senedir evli var olan eşinin kendisinden boşanmak istediğini 25 Aralık akşam İstanbul’da yatılı okuyan hatri sayilir büyüklükte erkek çocuğunu arayarak ona da kendisinden boşanmak istediğini söylediğini belirterek, “Ben eşimi inandirmak amaciyla ona yalvardım. ama o tek türlü inandirma olmadı. Eşimi inandirma edemediğim amaciyla bu olayı kafama taktım. Eşim her halükarda boşanacağını söyledi. Gece eşim 6 yaşında olan Erkek çocuğum Hamza ile birlikte tek çekyatta bendeniz de aynı odada karşı çekyatta yattım. Boşanma konusunu kafama taktığım amaciyla erken erkenden kalkıp çok sayıda sigara içtim. ardindan da dışarı çıkıp cazip alıp odaya geldim. erkek çocuğumla birlikte taraf yana yatan eşimin kafasına tek sefer vurdum. Eşim hiç uyanmadı bana reaksiyon vermedi. ama Erkek çocuğum sese uyandı. erkek çocuğuma ‘sus yorganı kafana çek uyu’ dedim. ardindan da eşimin kafasına çekiçle üç sefer dahada vurdum. Eşim hareketsiz kaldı. ardindan da cebimden çıkardığım bıçağı eşimin boğazının iki tarafına üç sefer sokup çıkardım. Bu hareketten ardindan erkek çocuğumu alıp hanemizin yakınındaki ablama gittim. Oradan akrabam var olan semt muhtarını arayıp ‘eşimi öldürdüm gel beni polise teslim et’ dedim. O da tek vakit ardindan Haneye gelip polisi aradı. Polisler gelip beni aldı” dediği öğrenildi.

Kaynak: İHA
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*