Dünyayı şaşkına çeviren açıklama: ‘Karun’ boşanıyor
  • social-facebook
  • social-twitter
  • social-googleplus
Kurduğu Amazon ile Silikon Vadisi’nin en varlıklı ve nüfuz sahibi ismi var olan Jeff Bezos ve 25 senelik eşi Mackenzie Bezos boşanıyor… Boşanmanın ardında ise tek skandal yattığı alana çıktı. Çiftin evliliklerini sonlandırma nedeni olarak tek Mecmuanın Jeff Bezos ile tek müddettir birlikte olduğu alana çıkan Daha önceki sunucu Lauren Sanchez ile resimlerini basacak olması.

140 milyar dolarlık servetiyle ‘Karun civarindan zengin’ ifadesini tam manasıyla karşılayan Amazon.com’un sahibi Jeff Bezos, 25 senelik eşi MacKenzie Bezos ile yollarını ayırıyor. bu erken resmi olarak duyurulan gelişme hayat basınına bomba benzeri düşerken boşanmanın detayları da tek hayli alaka çekici.

Bezos'un aşk yaşadığı Sanchez kariyerine sunuculuk yaparak başlamıştı.

Bezos’un aşk yaşadığı Sanchez kariyerine sunuculuk yaparak başlamıştı.

Jeff Bezos’un yaklaşık 8 aydır eşini aldattığı alana çıkarken, başarılı iş insanının Önceden Fox 11’de sunuculuk yapan ve Hollywood’un önde gelen kabiliyet avcılarından biriyle evli var olan Lauren Sanchez’le birlikte olduğu açıklandı. Trump’a yakınlığıyla Bilinen Enquirer dergisinin Bezos ile 49 yaşında olan Sanchez arasında yaşadığı aşkı ifşa edeceğini duyurmasının derhal peşinden çiftin bunun benzeri tek İzah yoluna gittiği belirtildi.

Eşiyle sık sık davetlerde boy gösteren Bezos en nihayet senatör John McCain'in cenaze töreninde kamera karşısına geçmişti.

Eşiyle sık sık davetlerde boy gösteren Bezos en nihayet senatör John McCain’in cenaze töreninde kamera karşısına geçmişti.

Daily Mail’e konuşan kaynaklar ise Bezos’un eşinin 8 ay evvel bu kaçamağı öğrendiğini ve bunun için destur verdiğini dile getirdi. Mecmuanın iddialarının ayyuka çıkmaması vaziyetinde bu ilişkiye onay vereceği de konuşulan söylemler arasında.

Enquirer, çiftin birbirlerine cinsel detayli iletiler gönderdiğini ve bunları yayınlama kararı aldığını duyurdu.

Enquirer, çiftin birbirlerine cinsel detayli iletiler gönderdiğini ve bunları yayınlama kararı aldığını duyurdu.

1993 seneninde izdivaç eden çiftin boşanma zamani de hatri sayilir büyüklükte tek heyecan konusu. çünkü 140 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en varlıklı isimlerinden biri var olan Bezos ile eşinin bu parayı nasıl bölüşeceği Daha bilinmiyor. Bezos çiftinin üç erkek çocuğu ve evlatlık tek kızları bulunuyor.

HAFTA SONU BİR ARAYA GELDİLER

Bezos, izahı Twitter hesabından duyurdu.

Bezos, izahı Twitter hesabından duyurdu.

EŞİ YILDIZLARIN MENAJERİYDİ
Sanchez ile Bezos en nihayet Golden Globe sonrasında Amazon’un düzen ettiği partide tek araya gelmişti.

New York Times'ın servis ettiği resimde ise Sanchez ile Bezos'un hafta sonu gerçekleşen Altın Küre ödülleri sonrasında düzen eden Amazon'un partisine katıldığı görülüyor.

New York Times’ın servis ettiği resimde ise Sanchez ile Bezos’un hafta sonu gerçekleşen Altın Küre ödülleri sonrasında düzen eden Amazon’un partisine katıldığı görülüyor.

Sanchez, 2012 seneninde Hollywood’un önde gelen yetenek avcılarından Patrick Whitesell ile evlenmişti. Çiftin iki çocuğu bulunurken, bu gelişmenin derhal peşinden Daha çift tarafından tek İzah yapılmadı. Matt Damon, Christian Bale, Kevin Costner, Hugh Jackman ve Bir hayli meşhur oyuncunun menajeri var olan Whitesell’in Bezos ile yakın arkadaş olduğu da biliniyordu.

Bugün ve yarın bütün ABD’de satışa çıkacak var olan Enquirer dergisi, “Tarihimizdeki en kapsamı geniş ve ayrıntılı raporu hazırladık” izahını yaparken, Bezos’un Sanchez ile hususi jetlerle, limuzinlerle, helikopterle yolculuk yaptığını ve 5 yıldızlı otellerde kaldıklarını ve duygusal yürüyüşler yaptıklarını duyurdu. İkilinin 14 hergün tek asama içinde asgari 6 sefer birlikte olduğu da argüman edildi.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*