Ünlü Şarkıcının Cinsel İlişki Tarikatı Kurduğu İddia Edildi
Ünlü Amerikalı şarkıcı R. Kelly ile alakalı herkesi şaşırtan söylemler alana atıldı. tek belgeselde bulunan söylentilere göre; şarkıcının kızları ‘cinsel münasebet tarikatına’ alıp cinsel istismarda bulunduğu ve evine hapsettiğinden bahsedildi.

ANNESİ İDDİALARI REDDETTİ

1996 seneninde “I Believe I Can Fly” şarkısıyla dünyaca üne kavuşan R.Kelly’nin, bu kapsamda Atlanta ve Chicago’da yaşları 18 ila 31 arasında değişen 6 kadını ‘cinsel emelleri amaciyla kullandığı’ iddiaları da yer aldı. 2017 seneninde Jocelyn Savage isimli tek toy kızın ailesi, kızlarının beyninin yıkandığı ve zorlukla alıkoyulduğu iddiasıyla şikayette bulunmuştu. FBI ise, toy kadının reşit olması ve kayıp iddialarını reddetmesinden dolayı şikayeti dikkate almamıştı. İddialara göre R. Kelly’nin sözcüsü Don Russel, Jocelyn Savage’ın ailesini arayarak şarkıcı ile alakalı negatif açıklar yaparlarsa ailesini ve işini bozacağını söyleyerek tehdit etti. Belgeseldeki şoke edici tek İzah da şarkıcının Daha önceki asistanı ve menajeri Demetrius Smith’ten geldi. Smith, o zamanlar 15 yaşında var olan şarkıcı Aaliyah ile R. Kelly’nin aşk yaşadığını, onları tur otobüsünde gördüğünü söyledi. Hem de iddiaları dahada da ileri götürerek 31 Ağustos 1994’te sahte belgeyle toy kızın yaşını büyüterek, minik tek törenle izdivaç ettiklerini ileri sürdü. tek dergi İzdivaç etme cüzdanlarını yayınlarken, 22 yaşında tayyare kazasında hayatını kaybeden Aaliyah’nın annesi ise iddiaları reddetti.

“MİDE BULANDIRICI”

ama belgeseldeki izahları itiraf olarak onay eden Cook County Bölge Savcısı Kim Foxx, programdaki iddiaları ‘mide bulandırıcı’ olarak değerlendirdi ve mağdur olan, korkan insanlara ‘korkmayın’ iletisi verdi. medya toplantısı düzen eden Coxx, “Lütfen alana çıkın. Siz olmadan adaleti arayamayız. Bu iddiaları mağdur ve tanıkların işbirliği olmadan soruşturamayız” ifadelerini kullandı.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*