Jelena Karleusa’nın, Dusko Tosic’i Aldattığı İddia Edildi
Çin’de Guangzhou forması giyen 33 yaşında olan müdafaa oyuncusunun ülkesi Sırbistan’a döndükten ardindan Jelena’nın telefonunda Vranjes’e ait iletiler bulduğu argüman edildi.

“KİMSEYİ TEHDİT ETMEDİM”

Tosic’in gördüğü iletiler sonrasında Vranjes’i arayarak tehdit ettiği ve ikilinin ayrılık aşamasına geldiği belirtilirken Jelena’nın tatil uygulamak amaciyla Türkiye’ye geldiği ifade edildi. ama mevzu ile alakalı Bosna basınına açıklamalarda bulunan Tosic ve Jelena, yapılan haberlerin ailelerine hücum emeli taşıdığını dile getirdi. Futbol yaşantısını Çin’de sürdüren Tosic, “Kimsenin telefonunu almadım veyahut kimseyi tehdit etmedim. Gazetecilerin neden bunun benzeri tek yolu seçtiğini heyecan ediyorum. bütün düşmanlarımıza uzunca tek hayat diliyorum” ifadelerini kullandı. Ayrılık iddiaları ile alakalı konuşan Jelena ise, “Evliliğimizde hiçbir mesele yok, her şey yolunda. perişan insanlar, perişan niyetler, bunların hepsi bumerang benzeri onlara art dönecek. Aileme yapılan bu hücum evvel değil nihayet olmayacak” şeklinde konuştu. Öte istikametten Tosic’in iki vakit evvel Instagram’dan yaptığı paylaşım da çıkan haberlere cevap niteliğindeydi.

NE OLMUŞTU?

Hırvat ve Sırp basınında bulunan haberlere göre, Beşiktaşlı Adem Ljajic’in Daha önceki sevgilisi Sofija Milosevic, Tosic ile aşk yaşamaya başladı. tek vakit ardindan da Tosic, Jelena’nın telefonunda Belçika temsilcisi Anderlecht takımında takim formasi giyen Ognjen Vranjes ile mesajlarını yakaladı. Vranjes’i arayıp tehdit eden Tosic, aynı sertlikle karşılık gördü. Sırp medyası iki çocuğu var olan Tosic ve Jelena’nın boşanmak üzere olduğunu ve dava sonuçlanır sonuçlanmaz iyi şarkıcının Vranjes ile izdivaç edeceğini argüman etti.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*