Cumhur İttifakı’nın Mersin adayı Hamit Tuna
  • social-facebook
  • social-twitter
  • social-googleplus
AKP Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı’nın MHP’li Hamit Tuna olduğunu açıkladı.

MHP öncüsü hükümet Bahçeli tarafından Büyükşehir Belediye reis Adayı olarak gösterilen Toroslar Belediyesi Başkanı Tuna’nın ortada Pirireis Mahallesi’ndeki seçenek ofisi törenle açıldı. merasime ak parti milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz, Ali Cumhur Taşkın ve Hacı Özkan, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, İl Başkanı Cesim Ercik, vatandaşlar ve ulusalci devinim partisi İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli katıldı.

Yaptığı konuşmasında Cumhur İttifakı adayının Hamit Tuna olduğunu bildiren Cesim Ercik, Mersin’in memleket ve bölge açısından mühim tek kent olduğunun altını çizdi.

Destekçilerine teşekkür eden Hamit Tuna ise 120 gündür sahada olduklarını belirterek, “Sizleri arkamızda gördükçe, sizlerin bize kattığı o enerjiyi buldukça bizim çalışma azmimiz ve kararlılığımız dahada da artmakta. Sahalarda karşılığımız mükemmel. Bu kent bizi Sahiden onay etmiş. Gezilerimizde bunu görüyoruz. Toplumun her katmanına girmek suretiyle sırça köşklerden değil, milletin içinde olarak yönettiğimiz Toroslar benzeri allahın izniyle Büyükşehir’i de hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların derhal peşinden seçenek ofisinin açılış kurdelesi kesildi.

MERSİN, (DHA)

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*