Mehmet Özhaseki, Çankırı Belediye Başkan Adaylarını açıkladı
Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda gerçekleşen Aday Tanıtım Toplantısı’nda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, Çankırı Belediye reis Adaylarını tanıttı.

Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının derhal peşinden açılış konuşmasını yapan Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, “Yapılması gerekenler amaciyla projeler ürettik. İşte bu yüzden Çankırı’mızın sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. İnşallah Çankırı’mızın geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz” dedi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, “Liderimizin belirttiği benzeri hizmet odaklı gönül belediyeciliğinin yanında gönül teşkilatçılığı da hatri sayilir büyüklükte önem istek etmektir. Seçmenlerimizin de bizlerden her vakit sevgi ve saygı beklediğini unutmadan neden teşkilatlarımız gerekse belediyelerimiz ile bütün vatandaşlarımızın gönüllerine girecek ve onlar amaciyla onların hizmetinde olduğumuzu her fırsatta anlatmaya ayni ritimde devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı mebus Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Allah şampiyonluğu şehrimize ihsan etsin. 1071’de Alparslan Malazgirt’ten girmiş, onun kumandanı var olan Karatekin 1074’te bu vatanı fethetmiş. 1074’ten 2019’a civarindan filhakika Türkiye’nin tadı tuzu mayası ve kilit taşı olarak, inanç ve hükümet vatan ve millet müdafaasında Çankırı filhakika sancaktarlık görevini ifa etmiş” ifadelerine yer verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye reis Adayı Mehmet Özhaseki, “Bu heyecanı görünce laf verdiğinizi görünce bendeniz heyecanlandım ve iki konuda mutmain oldum. Birincisi Çankırı bu seçimde şampiyon olacak inşallah. Bundan eminim. Yıllardır yollar arkadaşlığı yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızla 25 senedir beraberiz. nihayet ani çok aydır gece-gündüz birlikte çalışıyoruz. Burada sizin huzurunuzda itiraf ediyorum ki ömrümde bu civarindan davasına inanmış tek erkek görmedim. Gecesi gündüzü yok, korkusu yok Yalnızca davası var. tek bir Allah’tan korkuyor, onun huzurunda rükuya eğiliyor. Onun dışında bütün dünyaya alan okuyor. Allah ondan razı olsun” ifadelerini kullandı.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*