Serdar Deliktaş: ‘Yerli oyunculara değer verilmiyor’
Spor Toto 1. Lig’in hazırlıklarını Antalya Belek’te yapan Altınordu’da futbolcu Serdar Deliktaş, İhlas havadis Ajansı’na açıklamalarda bulundu. İlk yarı umduklarından dahada iyi olabileceğini söyleyen Deliktaş, “11 haftadır yenilmezlik serimiz var. mükemmel deneyimli oyuncular ve becerili toy oyuncular var. 26 puandayız çok dahada iyi olabilirdi. İkinci yarı kampı teknik, Strateji ve arkadaşlık olarak çok pekişti. kendisinin aramızda Play-Off ve Süper Lig’i düşünüyoruz. mükemmel tek ekibe geldiğimi düşünüyorum. Altınordu fabrika benzeri oyuncu yetiştiriyor. Burada futbol mananında her şey var. Ülkemiz amaciyla toy oyuncular yetiştiriyoruz, biz de yardım ediyoruz. İnşallah Süper Lig olacak. toy arkadaşlarımıza elimizden geldiği kadarıyla yardım ediyoruz. Alican gitti allahın izniyle hayırlı olur” diye konuştu.

“Genç arkadaşlarla çalışmak huzur verici”

Takımdaki toy oyuncularla çalışmanın huzur veren olduğunu söyleyen Serdar Deliktaş, “Yaşımın Yalnızca rakamdan ibaret olduğunu düşünüyorum. Gençler bizi dinliyorlar. Bizi dinlediği sürece sahada da başarılı oluyorlar. Yaşadıklarımızı onları öğretiyoruz. Dinledikçe dahada iyi yerlere gelecekler” dedi.

“Sezon sonu 2-3 oyuncu dahada yükselecektir”

Altınordu’da çok iyi tek oluşum olduğunu laf eden 32 yaşında olan futbolcu, “Alican şu vakit gitti. Sezon sonu 2-3 oyuncu dahada yükselecektir. Ülkeye çok hatri sayilir büyüklükte onur veriyor. Altınordu formasını taşımak ulusal takım forması taşımak gibi. Gurur duyuyorum Altınordu forması taşımaktan” şeklinde konuştu.

“Yerli oyunculara kıymet verilmiyor”

Türkiye’de türk mali oyunculara kıymet verilmediğini söyleyen Deliktaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ligimizde türk mali oyuncuların yanına yaklaşamayacak oyuncular olduğu amaciyla ayrım oluştu. Biz yerliyiz onlar yabancı dahada çok kazanç kazanıyor gibi. türk mali oyuncularımıza netlikle çok kıymet verilmiyor. Bu durum bizi Daha üzüyor. Gençlere şans versinler. Zira çok kıymetli oyuncular var.”

Denizlispor futbolcusu Recep Niyaz’ın söylediği “Büyük oyuncu yetiştirmek adina hatri sayilir büyüklükte oyuncu alıyoruz” sözüne katılan Serdar Deliktaş, “Alican Özfesli gitti. netlikle buradan çok dahada hatri sayilir büyüklükte futbolcular çıkacağına inanıyorum. İnşallah Altınordu’yu misal alıp çok dahada iyi yerlere geleceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*