FBTV sunucusu Dilay Kemer kansere yakalandı, seferberlik başlatıldı
Fenerbahçe TV’nin toy ve iyi sunucusu Dilay Kemer’in kan kanserine yakalandığı alana çıktı.

Kemer’in iyileşmesi ise ilik nakline bağlıydı. uzunca müddettir Rehabilitasyonu süre gelen Dilay Kemer amaciyla iliğin bulunduğu açıklandı.

KAN BAĞIŞI İÇİN ÇAĞRI YAPILDI

Yaşanan bu gelişmenin derhal peşinden Dilay Kemer amaciyla kan arayışı başladı. Fenerbahçe, kanserle savaşan sunucu amaciyla seferberlik başlattı. Fenerbahçe TV, 31 yaşında olan spiker amaciyla aciliyetli B RH (-) kana gereksinim duyulduğunu belirterek, bağış çağrısı yaptı. Kan bağışı çağrısına destek yağdı.

 ”İLİK NAKLİ OLUYORUM”

Güzel neticesi Instagram’dan “İlik nakli oluyorum. bu sebeple tek vakit kan ihtiyacım olacak. Bugünlük karşıladık” diye yazdı.

Dilay Kemer kimdir?

Yaşadığı sağlık sorunuyla gündeme gelen Dilay Kemer, 1988 seneninde Antalya’da doğdu. Üniversite eğitimi amaciyla İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca politika Bilimi ve beynelmilel İlişkiler mezun oldu. 2009 seneninde kendime tek moda blogu açtı, o zamanlar bu civarindan popüler değildi. İki sene blogu hobi olarak yürüttükten sonra, tek reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken tek istikametten da spikerlik-sunuculuk eğitinine başladı. takriben 1.5 senelik hazırlık nihayetinde İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, düş ettiği sektörde yer buldu. tek müddettir de Fenerbahçe TV’de hemide anne haberi ayni vakitte da çeşitli programları sunuyor. iyi sunucu, verdiği tek röportajda kendisini şu sözlerle tanımlamıştı: “Hayallerle ve hedeflerle yaşayan, başarıyla beslenen, hafif melankolik”
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*