MHP’den istifa etti AKP’ye geçti
AK Parti Karabük İl Başkanlığında düzen eden törenle ak parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Mahmut Kemal Demir’e rozetini taktı.

AKP Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “ Mahmut Kemal kardeşimiz partimize aza olmak emeliyle gelmiştir, kendisi ulusalci devinim Partisi ortada kaza yönetiminden bu erken öğleden evvel istifa etmiştir. bendeniz partimize göstermiş olduğu teveccühünden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah kendisiyle Karabükümüze iyi hizmetler yapacağız. Bu seçenek vaktinde bize vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO:İHA

“BURHANETTİN HOCAMIN Başka bir deyişle sira OLMAM GEREKTİĞİNİ HİSSETTİM“

Mimar Mahmut Kemal Demir Karabük’e ve ülkesine katkıda bulunmak amaciyla AKP’ye katıldığını ifade ederek, “Cumhur ittifakı ülkemiz amaciyla Yorucu tek süreç, bu ittifakın ruhunu taşımamız lazım. Bu seçenek sürecinde var belediye başkanının; Burhanettin yumuşak başlı hocama yapmış olduğu saldırgan tavırları ve cumhur ittifakına gölge düşüren davranışlarından mütevellit bendeniz şahsım yerine rahatsızlık duydum, doğru ve akılcı kişiliğiyle Burhanettin hocamın bu seçenek sürecinde yanında olmam gerektiğini hissettim. Bu ulusalci devinim partisi teşkilatına veyahut ulusalci devinim partisi seçmenine karşı ve vaktinde görev aldığım hizmetlerime karşılık tek karar değildir” diye konuştu.

İHA

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*