BiBoya: İnternetten Boya Siparişi Vermek Artık Çok Kolay
Yapı kimyasalları sektörünün en büyük market payı sahiplerinin başında gelen Kalekim, geçen yıl internetten online olarak boya ve yardımcı malzemelerinin siparişini vermek isteyenler için BiBoya projesini hayata geçirdi.

BiBoya; yediden yetmişe herkesin boya ve ilgili malzemelerine erişiminin kolaylaşması ve yapı kimyasallarına yönelik alışverişin günümüz teknolojisinin getirdiği e-ticaret gibi imkanlarla birleşmesini hedefliyor. Her istek ve ihtiyaca uygun ürün yelpazesini son kullanıcıya ulaştırmak isteyen BiBoya; şimdiden İç Cephe Boya, Dekoratif Boya, Yüzey Hazırlama ve Yardımcı Malzemeler olmak üzere 4 ana kategoride çok ciddi bir çeşitliliğe yönelik yüzlerce ürünü online olarak satıyor.

http://www.karbonat.com/wp-content/uploads/2018/05/sayfa5.jpg

Türk yapı kimyasalları sektöründe kendilerini ilkleri gerçekleştiren marka olarak konumlandıran Kalekim; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürekli büyüyen perakende e-ticaret sektöründe BiBoya ile daha güçlü oyuncular arasında yerini almak istiyor. İster bilgisayardan, ister tabletten isterseniz de akıllı telefonunuzdan yüzlerce ürüne ulaşmak ve istediğiniz ürünü sipariş etmek için Biboya.com.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yıllık toplam 800 bin ton yapı kimyasalı ve 100 bin ton boya & sıva üretme kapasitesine sahip Kalekim’in ürün gamında, seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı yalıtım malzemeleri, mastikler, köpükler, yüzey hazırlık malzemeleri, seramik temizlik ve bakım malzemeleri, iç ve dış cephe boyaları ve dekoratif dış cephe sıvaları yer almaktadır. Kalekim’in İstanbul, Balıkesir, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin’de toplam 7 üretim tesisi bulunmaktadır.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*