Gazeteci Abdurrahman Dilipak’tan Dünya Kadınlar Günü’nde Kadınlara Ahlaksız Sözler
Dilipak, “Bizde 8 Mart 2016’da ‘Feminist Gece Yürüyüşü’ ile evvel feminist gösteriye, derhal peşinden gay ve lezbiyenlerin, fahişelerin sokaklara çıktıkları tek gösteriye döndü. Bunların aile diye tek problemleri yok. ‘İffet’le dalga geçiyorlar, fahişelikten yanalar. Bunu özgürlük olarak görüyorlar” diye yazdı.

Dilipak’ın yayımlanan yazısının alakalı bölümü şöyle:

Bizde 8 Mart 2016’da “Feminist Gece Yürüyüşü” ile evvel feminist gösteriye, derhal peşinden gay ve lezbiyenlerin, fahişelerin sokaklara çıktıkları tek gösteriye döndü. “Dünya Emekçi Kadınlar” bugünü evvel “Dünya Kadınlar Günü”ne döndü, derhal peşinden “Feminizm” üzerinden gay ve lezbiyen gösteriye döndü. Sloganları “Lilith’in Sürtükleriyiz” , “Dolapta zıkkımın kökü, sokakta isyan var”, “Tam iffetli olacam bi gülme geliyo”, “Zıvanadan çıkalım”, “…mişim kime ne!”, “Namusumu kirletmeden duramam” benzeri dahada buraya yazamayacağım tek sürü abukluklara döndü!

“BUNU ÖZGÜRLÜK OLARAK GÖRÜYORLAR”

Bunların, Suriyeli, Filistinli, Mısırlı, Yemenli kadınlarla, kızlarla, annelerle tek alakası yok. Aile diye tek problemleri yok. “İffet”le dalga geçiyorlar, fahişelikten yanalar. Bunu özgürlük olarak görüyorlar.

“Kadın hakları” diyorlar da, artık kadın-erkek birbirine karıştı. “Cinsiyet eşitliği”nden vazgeçtiler, “cinsiyetsiz tek toplum” amaciyla çalışıyorlar. “Kadın” da “yok” onlar için, “aile” de. Biz “hanım”, “hatun” diyoruz. Önce “bay-bayan” dediler, olmadı “kadın-erkek” dediler. “beyefendi-hanımefendi” mi kaldı! “Efendi” demek yasayla yasaklandı ya! “Ana-anne, hala, teyze, nine” Zati yok. Kim ki onlar! Cinsiyet ayırımı da yok artık. Transseksüel, biseksüel tipler. Kadın benzeri erkek, bay benzeri kadın. Şeytana köle olmanın ismini “özgürlük” koydular. Artık “Dünya kadınlar günü” de cinsiyetçi, ayırımcı tek vakit olduğu amaciyla artık ani çok sene ardindan kaldırırlar herhalde!? “Cinsiyetsiz eğitim”in, “başarı”ya odaklanmış ve “gayeye giden her yolu yasal sayan”, “Lilith’in çocukları”nın, bizim, Osmanlı’yı “Lale devri”nden ibaret sanan “Tanzimat kafalı” “Lale devri çocukları”nın varacağı yer orası!

“BİRİLER AİLEYE SAVAŞ AÇTI”

Neyse, işte durum bu. Bakalım bu erken bizim siyasiler, bürokratlar, kadın dernekleri neler söyleyecekler.

Suriye’den ve aileden laf edecekler mi? Birileri aileye harp açtı. “Topyekun tek savaş”.. İzdivaç etme dışı beraberlik ve çocuksuz tek cemiyet için!. Allah şerlerinden emin eylesin.(Amin)
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*