Gürgen Öz’den Mehmet Akif Alakurt’a Olay Sözler: Her Sakalı Olan Adam Değil
Ünlü oyuncu Gürgen Öz, 8 Mart hayat Kadınlar Günü’nde yasamsal medya hesabından paylaştığı video ile gündem oldu. Öz, paylaştığı videoda geçtiğimiz günlerde, “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene civarindan mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep ‘Ben de öyle düşünüyorum’ diyen.” Mehmet Akif Alakurt’a cevap verdi.

“HER SAKALI var olan erkek DEĞİL”

İşte Gürgen Öz’ün paylaşımı:

“Hayatım ya tekrar beni gülerken yakaladın ama elimde değil. Biliyorsun geçtiğimiz hafta birisi çıktı Türk kadını şöyledir böyledir, anlamsız konuştu ortalık birbirine girdi. Şimdi bakalım nedir Türk kadını? Şimdi biliyorsun tabiatta aslan var bay aslan bunun benzeri sakalı var. Bu bütün vakit durur, bunun benzeri esya mal yatar. Dişi aslan da asıl kuvvetli olandır. Avlanır, çocuklara bakar her şeyi yapar, savunur. eğer bay aslan yeteri civarindan kuvvetli duramazsa onu salar. Şimdi bizim dünyamızda da bunun benzeri anlatabiliyor muyum? Her sakalı var olan erkek değil. tek de erkek eğer Sahiden erkek benzeri duramazsa Türk kadını onu salar. Acımaz yani. Zira Türk kadını kuvvetli ya. Nelerle uğraşıyor nelere göğüs geriyor. Namus bekçileriyle uğraşıyor, semt baskısıyla uğraşıyor, ahenk gösteren ücret olaylarla uğraşıyor, maço tavırlarla uğraşıyor ama sen erkek benzeri değilsen seni salar ardindan ağlarsın. Unutmayalım ki Kurtuluş Savaşı’nda sırtında Mermi taşımış kadından korkacaksın. 8 Mart hayat Kadınlar bugünü kutsal olsun be.”

“ÇIKARLARINI ELDE EDENE civarindan MÜKEMMELİ OYNAYAN KADINA TÜRK KADINI DENİR” DEMİŞTİ

Alakurt paylaşımında, “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene civarindan mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep ‘Ben de öyle düşünüyorum’ diyen. Giderek esas var olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin.” demişti.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*