2.El Eşya Alan Yer


Eskiyen eşyalarınızın elden çıkarılması konusunda size farklı seçenekler sunulabilmektedir. Bu alanda hizmet veren pek çok firmanın bulunması söz konusudur. Bu firmalar içerisinde sizin eşyalarınızı değeri üzerinden fiyatlandırarak alan çok az firma bulunacaktır. 2.El Eşya Alan Yerolarak değerlendirilen firmalar arasında firmamız size bu alanda profesyonel hizmet veren nadir firmalardan biri olarak bilinmektedir. Eşyalarınızı uzun süre kullandıysanız ve değişime ihtiyacınız varsa bu durumda yapmanız gereken ikinci el eşya alımı hizmeti veren bizimle iletişime geçmek olacaktır. Firmamız eşyalarınızı sizinle birlikte inceleyerek değer biçmektedir. Belirlenen fiyat üzerinden eşyalarınızın satışını yapmaktasınız.

Ankara ve çevresinde 2.El Eşya Alan Yerolarak birçok firma bulunmaktadır. Bu alanda sektörün en iyileri arasında yer alan firmamıza https://www.esyaalanyer.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi bizimle görüşerek de eşyalarınızın durumu ve değeri hakkında konuşmanız mümkün olmaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis mobilyaları ve eşyaları ile antika özelliğinde olan eşyaların alımı konusunda firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Eski ama kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı değerlerinin altında vermemek için bizimle iletişime geçmeniz uygun olacaktır.  2.El Eşya Alan Yerkonusunda güvenilir bir firma olmak ve bu konuda sizin kazançlı çıkacağınız bir alışveriş yapmak için sizleri görüşmeye bekliyoruz. Eşyalarınız evinizden veya ofisinizden alınıp belirlenen fiyatta ödemeniz yapılamaktadır. Bu alanda verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz.

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Başkent’in en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıcanakite çevirmek istiyorsanız 0 532 266 82 88 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz

İletişim Bilgileri

0 532 266 82 88
0 532 473 35 65
İtfaiye Meydanı Ayhan Sok.
No:10, Ulus, Altındağ, Ankara


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*