Şehit Babasından CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na Tepki: İstenmediği Yerde Ne İşi Varmış
Türkiye-Irak hududunda dört vakit evvel harekât esnasında teröristlerle çıkan çatışmada şehit var olan dört askerden biri var olan Piyade Sözleşmeli Er Şevket Çetin’in babası Doğan Çetin, cumhuriyet milletçe partisi genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cenazelerine gelmesini istemediklerini belirterek “Gelme dedikleri yerde istenmediği yerde ne işi varmış bunun” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ NE vakit EMREDERSE HEPSİ HAZIR”

Kırıkkale’nin Balışeyh kazasina bağlı İzzetin köyünde yaşayan Şehit babası Doğan Çetin, “Kılıçdaroğlu’nun kardeşi dahi yanında durmuyor biz neden duralım” diyerek, “Türkiye Cumhuriyeti herkesi kabulleniyor. bendeniz bu bayrağın altında yaşıyorum diyorsa kabulleniyor. İslam’a, Müslümanlara ortamı bozmaya çalışanlara da karşı. Devletimiz milletimiz sağ olsun, vatanımız sağ olsun, ordumuz sağ olsun. Benim 6 adet çocuğum vardı baştan sona 5.’yi feda ettim hepsini de feda etmeye hazırım. Cumhurbaşkanımız ne vakit emrederse hepsi hazır. Kafirler boş durmuyor biz de ona göre her biçimde tedbiri alacağız, alıyor da büyüklerimiz bunu düşünüyor. Bizim başka laf söylemeye neden kalmıyor. Bizim hainlere karşı eyvallah diyecek halimiz yok” şeklinde konuştu.

“GELME DEDİKLERİ YERDE İSTENMEDİĞİ YERDE NE İŞİN VAR”

Kılıçdaroğlu amaciyla hainlerin yanında durduğunu argüman eden Çetin, “Gelme dedikleri yerde istenmediği yerde ne işi varmış bunun. Sen hainlerin yanında duracağına geleceksin bana baş sağılığı dileyeceksin. Madem kardeşiz yanımda dimdik durması, T.C. komutanının yanında dimdik durması lazım. Yoksa onlara var başsağlığı dile bize gel başsağlığı dile. ya erkek seni parçalamaya çalışıyor onların yanında bulmuyorsun. Orada ne işin var senin. Birlik beraberlik lazım, siyasette de birlik lazım. Onlar ayrılık peşinde biz de birlik peşindeyiz” ifadelerini kullandı.

“ONA KARDEŞİ SAHİP ÇIKMADI bendeniz NE SAHİP ÇIKACAĞIM”

Çetin, “Kılıçdaroğlu’nun bizim cenazemize gelmesini istemiyorum ben, gelmesin. Madem benim kardeşim hainlerin yanından ırak duracak. Hainlik yapanların yanından ırak duracak. Ona kardeşi sahip çıkmıyor bendeniz ne sahip çıkacağım Kılıçdaroğlu’na aynı anadan doğmuş kardeşi biliyor onun ne olduğunu” dedi.

Kaynak: İHA
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*