Online Matbaa Hizmetleri
        Online matbaa sektöründe Türkiye’nin gülen yüzü olan https://ebaskim.com/  2017 yılından bu yana kusursuz hizmet vermeye devam ediyor. Firma birçok baskı teknolojisini kullanarak bilgi ve birikimleriyle müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor.  Yenilikçi hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam eden online matbaa sitemiz teknolojik gelişmelerle beraber ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

     Matbaa imalatlarımız arasında dijital baskı, ofset baskı, lazer kesim, kazıma, uv baskı, metal kazıma, iç ve dış mekan baskısı gibi baskı çeşitlerini siz müşterilerimize kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ile sunmaktayız. https://ebaskim.com/ firmasıyla; matbaa, grafiker, baskı ürün ihtiyaçlarınıza hızlı, pratik ve ekonomik çözümler üretmektedir. Siparişlerinizi acil olarak 1 iş günü içinde kargoya veren firmamız kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

Sizi ve firmanızı temsil eden kartvizit tasarımını birçok hazır tasarımlarımız arasından seçebilirsiniz. Bana ait özel bir tasarım olsun diyorsanız grafik ücreti ödemeden kendinize ait tasarımlar yapabilirsiniz. Tasarımı yaptıktan sonra nasıl olması gerektiğini siz belirliyorsunuz. Acil baskı ihtiyaçlarınıza mat kuşe kartvizit, tuale kağıt kartvizit, mat selefonlu kartvizit seçenekleri ile cevap veriyoruz. Tasarımlarınızı 1 iş gününde kargoya verecek zaman kaybetmeden en kısa sürede kartvizitlerinizi size ulaştırıyoruz. Yorulmadan zaman kaybetmeden kartvizitlerinizi ayağınıza kapınıza kadar getiriyoruz. Vaktim fazlasıyla var, özellikli bir kartvizitim olsun diyorsanız firmamıza gelip ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Özellikle en çok satılan şeffaf kartvizit, kabartma laklı kartvizit, kısmi laklı kartvizit, sıvamalı kartvizit, özel kesimli kartvizit seçeneklerinden birisini seçip online tasarım yapıp baskıya verebilirsiniz. Acil baskı ve ekonomik baskı seçeneklerini sunan firmamız müşterilerine kendi kartvizitlerini kendileri tasarlayıp kaydetme imkanı vermektedir.

Her türlü baskı işlemlerinizi istediğiniz boyutta ve adette tasarlayıp aynı iş günü içinde kargoya veriyoryz. Uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız ürünlerinizi güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Firma olarak profesyonel grafik tasarım ekibiyle şimdiye kadar sorunsuz birçok iş yapıp teslim ettik. Müşterilerimizden aldığımız referansla her geçen gün müşteri kitlemizi ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Online matbaa sektöründe geniş yelpazemiz ile dünyaya hizmet vermekteyiz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*