Eljif Elmas’tan Fenerbahçe’ye maaş resti
Napoli‘nin tasima etmek istediği Fenerbahçeli Eljif Elmas, yakın etrafına duyduğu rahatsızlıkları dile getirdi. 19 yaşında olan yıldız futbolcunun, takriben 500 bin avro var olan senelik fiyatinin az olduğunu belirtip “Benim ailemi de düşünmem lazım. ahenk gösteren ücret olarak deşarj olmam lazım… Fenerbahçe’yle ayni ritimde devam edersem tertemiz kontrat ve senelik 1,5 milyon avro istek edeceğiz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

YÖNETİM BEKLEMEDE

Sözcü’de bulunan habere göre; İtalya Serie A’da oynamaya sıcak baktığını belirten Makedon yıldız, ücret ile alakalı iyileştirme yapılmazsa transferi amaciyla destur isteyeceğini idareye iletecek.

İtalyan medyası Napoli’nin Eljif transferinde ısrarcı olduğunu yazdı. Carlo Ancelotti’nin takımda görmek istediği toy futbolcu amaciyla İtalyan kulübün 15 milyon euroyu gözden çıkardığı ifade edildi. Yönetim, resmi önerisi bekliyor.

NAPOLI ISRARCI

İtalyan kulübü, Eljif Elmas’ı almak amaciyla Fenerbahçe’nin kapısını çalacak. Sarı-lacivertli takim 15 milyon eurodan aşağıya 19 yaşında olan yıldızını satmaya sıcak bakmıyor.

Napoli Kulübünün yetkililerinin, Eljif’in menajerliğini yapan babasıyla telefonda tek müzakere yaparak, futbolcunun beklentilerini sordu. Napoli, Eljif Elmas’a Fenerbahçe’den kazandığının çok üstüne tek senelik aylık verme sözü verdi. Eljif Elmas cephesi de, Fenerbahçe Kulübü’yle anlaşmaları vaziyetinde önerisi onay edeceklerini İtalyan kulübüne iletti.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*