Sosyal Medyada Ürün Satmanın En Yeni Yöntemi gittibu.com Hayata Geçti
Bazı şeyleri alırız ama eskitemeden kullanamaz hale geliriz. Çocuğumuz büyür, çocuk koltuğumuz tertemiz boşta kalır. Kahve makinesi, makarna, ekmek makinesine heves ederiz, iki kere kullanır kaldırırız. Bir dönem geçer bunları ne yapsam diye kara kara düşünürüz.

Ailemize katkı sağlamak için bir iş denemeye karar veririz, küçük çapta takı, kolye, örtü nakış, organik gıda, internette çeşitli hizmetler, özel ders türü şeyler yaparak eve katkıda bulunmak isteriz. Çapımız muhasebeci parası ödeyemeyecek kadar küçüktür. Bu sebeple satışlarımızda kredi kartı kullanma imkânımız yoktur ve yaptığımız satışlar gerçek hacimlerine erişemezler.

Firma veya internette sıfır ürün satışı yapmak kolaydır, ancak firma olmadan, küçük çaplı veya kullanılmış ürünlerin internette satışı ve kargo ile gönderilmesi hiç kolay değildir.

•           Paketi önceden yollarsak ve karşı taraf ödemeyi yapmazsa ne olacak? Paranın hesabımıza önceden gelmesini isteriz.

•           Karşı taraf size neden güvenip peşin ödeme yapsın? Ürünü yollamazsak veya yanlış bir şey yollarsak ne olacak?

•           İkinci el ürün satışında kredi kartı kullanılmamaktadır. Ödeme, iki taraf için de önemli bir sorundur.

•           Ürünün yenisinin kredi kartına taksitle satın alınabilmesi ancak sizinkinin peşin satılması mecburiyeti de başka bir sorundur.

Gittibu Güvenilir Online Ödeme Sistemi tüm bu sorunlara çözüm getirdi. www.gittibu.com ile artık bunları kredi kartı ile peşine veya taksit ile satabilme şansınız oldu. Gittibu.com sayesinde POS makinanız varmış gibi kredi kartı çekerek danışmanlık yapabiliyor, piyano, matematik dersi verebiliyorsunuz.

Diyelim evinizdeki eski bir televizyonu veya bisikleti satmak istiyorsunuz. Gittibu.com’a üye olup ücretsiz ilan veriyor ve oluşturduğunuz linki sosyal medyanızda paylaşarak kredi kartına 12 taksite kadar satabiliyorsunuz. Alıcıyı gittibu.com kredilendiriyor, sizin paranız birkaç gün içerisinde banka hesabınıza geliyor.

Kargo ile gönderebileceğiniz eşyaları tüm Türkiye’ye, hatta yurt dışına gönderiyorsunuz. Kargo takibini GittiBu yapıyor, yerine ulaşmadan para satıcının hesabına gönderilmiyor.

Gittibu.com ile satılması güç ürünlerinizi kredi kartına taksitlendirerek satış şansını arttırıyorsunuz.

NASIL ÇALIŞIYOR

•           Gittibu, alıcı ve satıcının kimlik tespitini yaptıktan sonra üye olmalarına izin veriyor.

•           Satıcı bir ürün ilanı veriyor ve sosyal medyasında linkini yayınlıyor

•           Alıcı, kredi kartı ile ürünü satın alıyor

•           Ödeme yapıldığı anda ürün, alıcıya rezerve edilip satıştan kalkıyor

•           Alıcının yaptığı ödeme satıcıya değil, GittiBu ’nun çalıştığı BDDK onaylı finans sağlayıcının havuz hesabına geliyor

•           Satıcı ürünü gönderiyor, kargo bilgilerini sisteme kaydediyor. Ürün alıcıya ulaştığında; belirtilen özelliklere uyuyorsa alıcı üç gün içerisinde ürünü sistem üzerinden kabul ediyor veya reddediyor.

•           Ürün kabul edildiğinde GittiBu 7 (Yedi) gün içerisinde hizmet bedelini keserek parayı satıcıya gönderiyor

•           Peşin veya taksitli satışlarda satıcı parasını her seferinde peşin olarak alıyor. Alıcı ise kendi kredi kartına taksitler halinde ödüyor

http://www.gittibu.com
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*