İsmail Küçükkaya’nın o sorusuna muhabir gözyaşları ile yanıt verdi
Barış Pınarı Harekâtı bölgesindeki nihayet gelişmeleri takip eden FOX havadis ekibinden muhabir Öznur Aslan ve kameraman Ferhan Güler bu erken İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında sınır hattındaki nihayet vaziyeti aktardı.

Muhabir Aslan’nın sözlerini bitirmesinin arsından operasyondaki askerlere selam söyleyen İsmail Küçükkaya, sınırda Cumhuriyet Bayramı’nın nasıl geçtiğini ve Öznur Aslan’ın çocukluğundaki Cumhuriyet Bayramlarını sordu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Öznur Aslan o anda çok duygulandı ve gözyaşları içinde canlı yayına ayni ritimde devam etti. Ekran karşısındakileri de duygulandıran Aslan şunları söyledi; “Burada olmak belli tek süre dahada insana vatanın memleketinin değerini hissettiriyor. Zira şu civarindan yakınımızdaki Suriye’de yaşanan olaylar ve bizim kıtalar ötesinden, binlerce kilometreden gelen devletlere karşı mücadelemiz var. İşte burada askerlerimizle polislerimizle birlikte oldukça, onların fedakarlıklarını gördükçe duygulanıyorum. duygulu olduğum konulardan birisi.”

KÜÇÜKKAYA DA DUYGULANDI

Öznur Aslan’ı dinledikten ardindan canlı yayınını noktalayan İsmail Küçükkaya’nın da çok duygulandığı görüldü. Küçükkaya, “Bir kaç sorum dahada vardı, ama dahada çok bendeniz de zorlamak istemedim. Öznur Aslan, yayının başında ‘ben buradan yayın yapıyorsam bu da Cumhuriyetin sayesinde’ demişti. Cumhuriyetin değerini bilelim” diye konuştu.

canlı havadis Suriye
nihayet güncelleme: 10:57 29.10.2019
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*