Ariana Grande sahnede bir anda yere yığıldı… Gerçek sonradan ortaya çıktı
ABD’nin Florida kentine bağlı Tampa şehrinde evvelki gece Ariana Grande rüzgarı esti. Amalie Arena’da sahneye çıkan 26 yaşında olan Grande, binlerce hayranına unutulmaz tek gece yaşattı.

Grande’nin performasının yanı sıra atlattığı tehlike yasamsal medya ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ basınının gündemine oturdu.

Grande’yi dansçıyı yakaladı.

Bad Idea şarkısını söylediği sırada çok topuklu ayakkabılarıyla tek platformun üzerinde yürüyen meşhur şarkıcı, Balansını kaybederek tek anda dizlerinin üstüne düştü.

Binlerce seyircinin soluklarını tuttuğu anda, Grande’nin platformdan düşmesini ise dansçısı engelledi. toy şarkıcıyı yakalayarak aşağı indiren dansçı, hatri sayilir büyüklükte tek tehlikenin önüne geçmiş oldu.

Sosyal medyada Bir hayli kişi Grande’nin topuklu ayakkabı seçimiyle alakalı alay eden yorumlarda bulunurken, meşhur şarkıcı yaşadığı talihsiz olayı açıklığa kavuşturan açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcıya sahnede şok... tek anda yüzünde patladı!Ünlü şarkıcıya sahnede şok… tek anda yüzünde patladı!

Günlerdir hastalığı hasebiyle dayanılmaz boğaz ağrıları yaşadığını söyleyen Grande, “Konser süresince öylesine çok ağrım vardı ki, nefes almakta dahi zorlandım. tek şeyleri iptal etmekten çok korkuyorum. Ama vücudum nasıl reaksiyon verecek bilmiyorum. üç haftadır bu vaziyetteyim ve iyileşememiş olmak maneviyat bozucu” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcıdan kızı amaciyla skandal sözler: Her sene bekaret testine götürüyorumÜnlü şarkıcıdan kızı amaciyla skandal sözler: Her sene bekaret testine götürüyorum

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ konser yasamsal medya
nihayet güncelleme: 10:48 26.11.2019
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*