Boncuk Ayıklama İşi
Bir diğer sektör ise boncuk ayıklama işidir. Evde para kazanmak isteyen insanları buluştuğu ortak noktalardan biri de budur.Boncuk toplama ve ayıklama işleri içinde internetten bir çok form doldurabilir bu işi verenlerle kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz.Girişimci olan ruhunuzu ve el becerilerinizi ek kazanç adı altında bütçenize ek olarak cebinize koyabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz ve isteğiniz doğrultusunda bize ulaşmaktan asla çekinmeyin.

Evde para kazanmak , sermayesiz para kazanmak ve internetten para kazanmak konusunda Fikirler.net ailesi olarak her zaman yanında olacağımızdan asla şüpheniz olmasın.

 

 

Boncuk ayıklama işi oturmaktan sıkılan ve ek kazanç elde etmek isteyen insanlar için çok eğlenceli bir iştir. Renk renk olan boncuklar size asla sıkmaz ve zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamazsınız. Bu işi yapmak için ekstra bir uğraş vermek zorunda değilisiniz. Sistem basit olarka işlediğinden istediğiniz zaman başkayabilirsiniz.

Sistemi işleyişi ise şu şekilde olmaktadır. Evde para kazanmak isteyen insanlara ek iş olarak veren firmalar sizlere 30.000 boncuk arasından 3-4 renk olan karışık bu boncukları renklerine göre ayırmanızı istemektedir.Olup. Her renk grubu için 1.000 adetlik kutular bulunmaktadır ve bu kutuları renklere göre doldurdukça kutulayıp hemen paketleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işi yaparken kazanacağınız miktarlar sabittir ve ne kadar kazanacağınızı siz seçersiniz. Kısacası ne kadar yaparsanız o kadar kazanırsınız. Örnek vermek gerekirse eğer 100.000 karışık boncukluk bir grup için ortalama 1000 TL para kazanabilirisinz. Eğer elleriniz hızlı ise rahatlıkla ayda en az 2 grup bitirebilir ve harika paralar kazanarak zengin olma yolunda ilerleyebilirsiniz.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*