Referanslı çalışanlar, Güvenli hizmet anlayışı ile Size Çözüm Üretmek İçin Buradayız
 

Sektörün çocuk bakıcısı, öğretmen ve temizlik elemanı gibi farklı pozisyon ve kriterlerdeki ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterilerine sunan Atlantik İK, deneyimli çalışan profili ve profesyonel yönetim kadrosu ile Ankara ofisinde  müşterilerine üstün kalitede hizmet vermeye başladı. 

Günümüzde gerek gündelik gerekse kalıcı hizmet verecek, firmaların olduğu kadar birey ve ailelerin de ihtiyaç duyduğu çocuk bakıcısı, temizlikçi, aşçı sekreter ve şoför gibi çalışanları bulmak zor olabiliyor. İnsan kaynakları firmaları arasında tecrübesi ve referansları ile önemli bir yere sahip Atlantik İK gibi firmalar ise bu pozisyonlarda çalışacak bireylerin bulunmasında kişi ve kuruluşlara yardımcı oluyor, çalışan ihtiyacı sorununu çözüme kavuşturuyor.

Seçkin, güvenilir, referanslı

Bünyesinde istihdam ettiği tüm çalışanları çok aşamalı mülakatlardan ve kurum içi testlerden geçiren Atlantik İK, kişi ve kuruluşların beklenti ve kaygılarını çok iyi anlıyor, iş ortağına yönlendirdiği her bireyin aranılan pozisyona uygun nitelik, beceri ve karaktere sahip olduğunun garantisini sunuyor. Bugüne kadar  iş, cemiyet, medya alanında birçok tanınmış ismim ile çalışan Atlantik İK, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı, seçkin çalışan portföyü ile sürekliliği olan işlere imza atmayı başardı. Hemen her müşterisi ile çalışma devamlılığını sağlayan ve Ankara’nın en geniş çocuk bakıcısı arşivine sahip olan Atlantik İK, aynı zamanda tüm Türkiye’ye hizmet verebilen bir kurumsal yapıya sahip.

Sorumlu işveren algısı

Atlantik İK, müşterilerinin olduğu kadar çalışan memnuniyetini de ön planda tutuyor. Bugüne kadar bünyesindeki çalışanlara verimli ve istekli çalışmalarını sağlayacak iş ortamı sağlayan ve emeklerinin maddi karşılığını eksiksiz kendilerine sunan Atlantik İK, benzer pozisyonlarda çalışmak isteyen bireylerin ilk tercihi konumunda olmaya devam ediyor. Müşteri portföyünün çeşitliliği ve iş hacminin büyüklüğü ile çalışanlarıyla sürekliliği olan iş deneyimleri gerçekleştiren Atlantik İK, aynı zamanda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu 11-11-2019  tarih ve 3519007 NO’lu Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi’ne sahip olma özelliği ile de güvenilir bir iş kurumu algısı yaratarak öne çıkmayı başarıyor.

Atlantik İK’ya ulaşmak için www.atlantikik.com internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz +90 538 095 95 95 nolu hattan arayarak ya da info@atlantikik.com adresine e-posta göndererek uzman desteği alabilirsiniz.

 

 

 
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*