Ay Taşı Büyük Doğal Taş Kolye
 

 

Zarif görünümlere sahip olan ay taşı, kolye yapımında temin edilmiştir. Sık sık takı tasarımlarında kullanılan taşlardan bir tanesidir. Çünkü narin ve saf bir görünümü bulunuyor. Bu yolla şıklığı temsil eden takılara yer verilmektedir. Örneğin bu yolla üretilen ay taşı büyük doğal taş kolye göz önünde bulundurulabilir. Kolyenin özellikleri;

 

  • Başta 4 cm kadar taş boyutu mevcut durumda.
  • Sadece 1 cm kadar da eni bulunuyor.
  • Minimal boyutlara sahip olan kolye, 12 gram kadardır.

 

Beraberinde de kolyenin görsellerinden harekete geçilebilir. Örneğin ince ve uzun bir yapıya sahiptir. Başta da yuvarlak bir motifi bulunuyor. Metal zincir ve tutacaklara yer verilmiştir. Bu yolla dayanıklı hale gelen kolye, metal zincirinden dolayı sade bir görünüme sahip olmuştur.

Ay Taşı Kolyeler Sempati Yüklüyor!

 

Şifalı taşların duygulara etki etmesi dikkatlerden kaçmıyor. Mesela ay taşının sempati kazandırması söz konusudur. Bunun yanı sıra egoya iyi geldiği için dikkat çekmektedir. Doğal taş kolye sayesinde tüm bu etkileri farketmeniz mümkün olacaktır. Diğerlerinden de söz etmek gerekirse;

 

-İletişim; iletişimi güçlü hale getiren doğal taşlar arasında yerini almıştır. Bu sayede iletişimin kuvvetli ve etkili olması söz konusudur. Üstelik iletişime bağlı olarak kişinin kendisini daha özgüvenli hissetmesine de katkı sağlar.

 

-Uyum; İkili ilişkilere yönelik uyumu desteklemesi de dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin evli olan kişiler arasında ki bağın güçlenmesine katkı sağlar. Bu tarz öne çıkan şifalarından dolayı da talep görmektedir.

 

-Yoga; Yoga sırasında takılması, negatif enerjinin vücuttan dışarı atılmasını sağlar ve pozitif enerjiyi daha sonra sevdiklerinize geçirebilirsiniz.

 

Ay Taşı Kolyeler Odalanmayı Destekler!

 

Doğal taş kolye sayesinde çeşitli şifalardan faydalanmanız mümkün. Örneğin ay taşı içeren kolyelerin yukarıda belirttiğimiz şifaları mevcut durumda. Sık sık kolyeleri boynunda muhafaza eden kişiler bu etkileri ile karşı karşıya kalacaktır. Akabinde ise;

 

  • Odaklanma sorunlarının önüne geçmesi dikkatlerden kaçmıyor.
  • Net hatırlama yetisini dahi desteklemektedir.

 

Kısacası zihnin gelişmesine etki ettiği açık durumda. Zihinsel fonksiyonların gelişmesi adına şifalı taşlara başvurulabilir. Örneğin takılardan ziyade ev aksesuarlarında dahi sık sık şifalı taşların temin edilmesi dikkat çekmektedir.

 

Nazara Karşı Doğal Taşlı Kolyeler

 

Bazı doğal taşların nazaran olan etkisi de herkesin dilinde. Mesela turkuaz taşı bunlardan bir tanesidir. Yine ay taşının da ön plana çıktığını belirtmek gerek. Nazardan korkan kişiler bu yönde tedbir alabilir. İçeriğinde şifalı taş bulunan takılardan seçiminizi yapmanız faydalı olacaktır. Böylece kötü enerjinin önüne geçmeniz mümkün.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*