Onazi: Hedeflerimize ulaşmamız için yardım etme zamanı
Trabzonspor formasını takriben tek sene ardindan tekrar giymeye başlayan Ogenyi Onazi, UEFA Avrupa Ligi’nde İsviçre’nin Basel takımı karşısında beklemedikleri tek sonuçla ayrılmalarına karşın Bir gün evvel gecenin kendisini amaciyla hususi tek vakit olduğunu söyledi.

Son olarak 23 Aralık 2018 tarihinde Çaykur Rizespor ile oynanan mücadelede aşil tendonu kopan 26 yaşında olan futbolcu Ogenyi Onazi, uzunca müddettir takımla idmanlara çıkıyordu. Fizik eksiğini hatri sayilir büyüklükte ölçüde kapatan deneyimli oyuncu, tam 354 vakit ardindan evvel on tek istikametten görev aldı. Sakatlıktan tertemiz çıkmasına karşın iyi tek performans sergileyen Nijeryalı futbolcu, 51 dakika sahada kaldı.

Basel takımı karşısında aldıkları 2-0’lık mağlubiyetin bekledikleri tek netice olmadığını belirten Onazi, “Dün akşamki oyun beklediğimiz tek netice değildi ama benim amaciyla hususi tek gündü. Bugüne civarindan benimle alakadar var olan sağlık ekibine, hocama teşekkürlerimi sunuyorum. En ehemmiyetlisi benim devamlı arkamda duran taraftarlara. Şimdi benim takımıma hedeflerimize ulaşmamız amaciyla yardım etme zamanı. Yanyana” diyerek kendisine ait yasamsal medya hesabından kendisine yaşadığı Yorucu süreçte destek olanlara teşekkürlerini sundu.

İHA
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*