MACERACI METE




 

Bilgiye daima aç, meraklı, yaratıcı, öğrenmeye çok açık olan çocuklar mı yetiştiriyorsunuz? Çocuklarımızın doyumsuz öğrenme arzusunu körüklemek için hem eğitici hem de öğretici olan youtube kanalımızı ziyaret etmenizi önermekteyiz. Maceracı Mete çok neşeli, çok hareketli ve cıvıl cıvıl bir çocuk olarak sizlerle beraber yemek yapmaktan, meslek edinmeye, parka gitmekten, yazları  sahillerde kum oynamaya kadar zaman zaman öğretici zaman zamanda eğlendirici vakit geçirmenin yollarının ipucularını sunmaktadır.

Oyun oynarken her kılığa girebilen Maceracı Mete, bir gün marketçi olup sebze meyve satar, bir gün doktor olup hastalarını tedavi eder. Boş zamanlarında hayvanat bahçesine gidip hayvan dostlarını ziyaret eder, onları tanır yakından görme fırsatı yakalar. Akvaryum gezileri yapan Maceracı Mete yeni maceralarında denizde ki hayvan dostlarını da unutmaz. Yeni büyük balıklar keşfeder, köpekbalıklarına yakından bakar, minik ahtapotların suda ki dansını izler. Bu ona her zaman keyif verir, yeni hayvanlar görebilme şansını yakalamak onun en sevdiği aktivitedir.

 

Maceracı Mete evdeki işlerde de annesine çok yardım eder. Annesinin salata ve yemek hazırlamasına yardım eder. Ama en sevdiği şey yüzmektir. O yüzden en çok yaz aylarını sever. Yüzmeyi, suda yengeçli gözlüklerinle dalmayı çok keyifli bulur. Sadece yüzmeyi değil kitap okumayı da çok sever. Okuduğu kitapların içindeki hikayede geçen kahramanları yaşamak, kendine göre uyarlamak çok keyiflidir. Maceracı  Metenin en sevdiği oyuncaklarının olduğu birde ‘’hazine sandığı’’ var. Bütün oyuncaklarını oraya koyar bir korsan gibi saklar. Eşyaları ve oyuncakları onun için çok değerlidir çünkü. Sizde onunla beraber gezmek, oyuncaklarıyla dolu olan hazine sandığının içinde kaybolmak için bu macera dolu dünyasına ortak olun. Beraber gezme, beraber keşfetme, yeni yerler görme fırsatı yakalayın. Bizi youtube’da takip edin. Abone olup destek olmayı unutmayın.

 

https://www.youtube.com/channel/UCYKe55Ntk6k8OreERMsZ_Ig




İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*